Wpisy użytkownika Mychaaa;D z dnia 21 września 2014

Liczba wpisów: 14

ala62331
 
Mychaaa;D: Mijamy się, udajemy, że nigdy nie mieliśmy ze sobą nic wspólnego. Tak jakbyśmy nigdy się nie znali. Nikt tak naprawdę nie wie, co nas kiedyś łączyło, kim dla siebie byliśmy. Teraz nawet ja nie wiem kim dla siebie jesteśmy.
 

ala62331
 
Mychaaa;D: Prawda jest taka. Gdy kogoś na prawdę kochasz, nikt ani nic nie zastąpi Ci tej osoby. A tęsknota tutaj jest bardziej bolesna niż kula wycelowana w serce..
  • awatar yumee: Nie wiem czy nie lepsza bylaby smierc , niz ta bolesna paralizujaca tesknota.
Pokaż wszystkie (1) ›
 

ala62331
 
Mychaaa;D: Tak przyznaję się nie ma godziny w której bym o Tobie nie pomyślała. Nie ma dnia w którym nie spojrzałabym na twoje zdjęcie. A wszystko przez to, ze jesteś tak blisko a tak cholernie daleko!
 

ala62331
 
Mychaaa;D: Próbuję Cię zastąpić kimś innym, ale Ci inni tylko mi się podobają, W żadnym nie jestem zakochana. W żadnym tak, jak w Tobie.
 

ala62331
 
Mychaaa;D: Nie chodzi o to, że ja nie chce poznać kogoś nowego tu chodzi o to że się boje.. Boje się, że kolejny raz będę cierpieć, płakać co noc, że ten ktoś mnie zrani tak cholernie, że kolejny raz już się nie podniosę.. Rozumiesz?
 

ala62331
 
Mychaaa;D: Żyłem tak długo w bólu, że kiedy teraz pulsuje on razem z moim silnym równym biciem serca, to mi nie przeszkadza.
 

ala62331
 
Mychaaa;D: Szkoda, że nie można wyprzytulać na zapas, a potem, kiedy się tęskni, wykorzystać te dodatkowe uściski.
 

ala62331
 
Mychaaa;D: Jeżeli się w Tobie zakocham to nigdy z mojego powodu nie będziesz cierpieć. Zrobię wszystko byś nie musiał się bać, że kiedyś odejdę. Więc z łaski swojej zrób to samo albo wprost powiedz mi, że nic dla Ciebie nie znaczę lub że nie mogę liczyć na miłość z Twojej strony. Tak będzie mi łatwiej.
 

ala62331
 
Mychaaa;D: Przestałam już ufać ludziom. Byłam naiwna i myślałam, że im zależy.
 

ala62331
 
Mychaaa;D: - Boisz mi się spojrzeć w oczy? - zapytał biorąc ją za rękę. Wtem spojrzała na Niego, po cichu szepcąc: - Boje się, że zakocham się w nich tak jak w Tobie.
 

ala62331
 
Mychaaa;D: Nie rycz, że coś Ci się nie udało. Usiądź, otrzyj łzy i weź się w garść. Nie daj się pokonać przez coś zwane kłótnią, problemem, kolejnym dupkiem czy następną szmatą. Nikt nie mówił, że będzie zajebiście i kolorowo, ale są takie momenty w życiu człowieka, na które warto czekać nawet kilkanaście lat.
 

ala62331
 
Mychaaa;D: Gdybym tylko wiedziała, że to się tak skończy. Że już nigdy nie posmakuję Twojej bliskości, ani Twoich ciepłych słów, które idealnie koiły moje egoistyczne złe myśli. Gdybym wiedziała, że już nigdy Cię nie zobaczę, a moje dłonie nie dotkną Twoich gęstych włosów. Gdybym wiedziała, że po prostu znikniesz mi z życia, zrobiłabym inaczej, zrobiłabym prawidłowo..
 

ala62331
 
Mychaaa;D: Każdy z nas ma osobę, której chce powiedzieć 'nie odchodź'. Każdy z nas kogoś kocha. Każdy z nas przez kogoś cierpi, cierpiał, lub cierpieć będzie. Każdy z nas ma uczucia, nawet jeśli ukryte gdzieś głęboko na dnie. Każdy z nas ma wspomnienia, które, gdy się pojawiają, przyprawiają o łzy.
 

ala62331
 
Mychaaa;D: a tylko czasami się jeszcze gubię i bezsensownie błądzę. Wyobrażam sobie wtedy Nas, leżących na pięknej łące. I być może,to trochę niepokojące, ale Kocham Cię, tak sądzę.